iranHostClub.com
تبلیغ در نیازپذیر
30,675 تعداد بازدید

گروه نوین محاسب سیستم

گروه نوین محاسب سیستم تقدیم میکند

سلام

فروش زعفران قائنات در بسته بندی های شکیل و صد در صد تضمینی مختصری از آن در ذیل آمده است و برای واگذاری نمایندگی فروش در ایران و صادرات نیز آمادگی وجود دارد

طلای سرخ :

زعفران با نام علمی crodcus stativus ،گیاهی است چند ساله که دارای پیاز کروی و پوشیده از یک غشای قهوه ای رنگ می باشد. این گیاه در نواحی جنوب غربی آسیا، جنوب اسپانیا و جنوب اروپا برداشت می شود. دارای ساقه و شش گل برگ با رنگ بنفشه و ۳ رشته کلاله با رنگ قرمز که همان زعفران تجاری را تشکیل می دهد، می باشد. کلاله حاوی مواد چربی ، املاح معدنی و موسیلاژ می باشد. عطر و بوی زعفران به علت وجود اسانس بی رنگ تروپن دار و یک ترکیب اکسیژن دار و همراه با سینئول به نام سافرانال می باشد. طعم زعفران مربوط به هیتروزید تلخ پیکروکروسین است. ماده رنگین زعفران مربوط به وجود ماده ای به نام کروسین می باشد.

▪ برداشت :

از هر ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار گل زعفران، حدود ۵ کیلوگرم گل زعفران بدست می آید که این مقدار هنگام خشک شدن به یک کیلوگرم می رسد.

▪ خواص درمانی:

از زعفران برای کاهش چربی وکلسترول خون ، آرام بخش، اشتها آور ،ضد اسپاسم ،پیشگیری کننده از بیماریهای قلبی و سرطان ،تقویت حافظه ویادگیری ،کاهش فشار خون،درمان آسم، درمان بیماریهای پوستی ، عفونت ادراری ، یرقان، پیش انداختن قاعدگی، رفع نفخ شکم ،درمان دردمعده و شکم استفاده می شود.

▪ مضررات مصرف بی رویه زعفران:

مصرف بی رویه زعفران سمی بوده وباعث استفراغ،کاهش تعداد ضربان قلب،خون ریزی از بینی،پلک هاولب ها شده وموجبات سر گیجه،بی حالی،زردی پوست وعوارض خطرناک دیگر ونهایتا مرگ را فراهم می آورد. مصرف ۳ گرم زعفران برای هر فرد در ماه مناسب بوده واستفاده بیش از ۵ گرم زعفران در یک وعده غذائی می تواند موجب مرگ انسان گردد.

▪ نگهداری:

زعفران باید دور از نور ورطوبت بوده وبهتر است که درظروف شیشه ای یا فلزی دربسته نگهداری شود.باتوجه به اینکه اسانس زعفران قابل تبخیر شدن است ،درصورت نگهداری در محیط باز ،از اثرات داروئی و مرغوبیت آن کاسته می شود.

▪ مصارف :

از زعفران در صنایع غذائی ،شیرینی سازی ،داروسازی ،نساجی ،نوشابه هاغیر الکلی وصنایع لبنی استفاده می شود.

برای مشاوره با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید ( تلفنی , تلگرام 09353681528) یا از طریق ایمیل novin_mohasb@yahoo.com

درج کننده :

رضا نوین

موقعیت :

تهران

تلفن :

09353681528

قیمت (تومان) :

20,000

ایمیل :

تاریخ آخرین بروزرسانی :

1396/1/26

ارسال پرسش به آگهی دهنده

CAPTCHA Image Reload Image

Back to Top