iranHostClub.com
سامانه پیامکی نیازپذیر نیازپذیر ایران تلفن: 77615892 و 77615893 sms.niazpazir.com
تبلیغ در نیازپذیر
16,926 تعداد بازدید

ارسال انبوه آگهی اتوماتیک به سایتهای تبلیغاتی

ارسال انبوه آگهی اتوماتیک به سایتهای تبلیغاتی

آیا می دانستید می توان بیش از هزار آگهی را با یک کلیک روانه سایتهای درج آگهی رایگان نمود؟

بله. شما کاربر گرامی ، برای درج آگهی و تبلیغ محصول خود جهت جذب مشتری اینترنتی مجبور هستید خود به صورت دستی وارد سایتهای درج آهی مانند ایران تجارت ، ایستگاه ، نیازپرداز، ایفروش ، نیازمندیها و ... شوید و برای درج آگهی در 100 سایت به یک الی دو روز کاری زمان نیاز دارید؟

آیا می دانستید بیش از 7 سال است که شرکت طرح اندیشان تولید نرم افزاری تحت عنوان ربات ارسال انبوه آگهی روبوادز را به ثبت رسانده که می تواند شما را در جذب و افزیش فروش و مشتری اینترنتی یاری نماید؟

انرم افزار ارسال انبوه آگهی روبوادز (نرم افزار درج آگهی رایگان ) مشخصات کاربری و اطلاعات آگهی و محصول شما را دریافت نموده و خود بصورت اتوماتیک وارد تک تک سایتهای اینترنتی مانند ایران تجاریت ،نیازمندیها ، ایستگاه ها و ... شده و تک تک فیلدها را درست همانن انسان ولی با سرعت بسیار بالایی پر نموده و عمل ثبت نام و درج آگهی را با سرعت فوق العاده زیاد انجام می دهد.

به این ترتیت می توانید برای آگهی خود متن های مختلف و عناوین و کلمات کلیدی متفاوتی را در نظر بگیرید تا با درج و بروزرسانی های مداوم آنها توسط نرم افزار روبو آگهی ما بتوانید به طور گستر ده در اینترنت دیده شوید.

بروزرسانی اتوماتیک نرم افزار با یک کلیک امکان قرارگیری آگهی شما را در سطر اول آگهی رایگان سایتها قرار می دهد که به مرور زمان با افزایش بازدید آگهی و سایت روبرو خواهید شد.

بلی . با درج متوالی آگهی تان توسط روبوادز با عناوین و متن و کیوردهای متفاوت و بروزرسانی های همیشگی آگهی ها مطمئن باشید نتیجه کار خود را مشاهده خواهید کرد که افزایش فروش ، مشتری، بازدید آگهی و سایت پرترافیک و پربیننده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.Softgold.ir و سایت www.Tarhandishan.com مراجعه فرمایید.

همچنین جهت کسب اطمینان بیشتر دموی نرم افزار و راهنمای تصویری آن جهت تست (ثبت نا و درج آگهی محصول خودتان در 5 سایت ) نیز در سایت شرکت قرار داده شده است.

شماره تماس : 3 - 04135539401 - 09195559428 - 09148348342
ایمیل : info@tarhandishan.com - softgoldco@gmail.com

درج کننده :

گروه طلای نرم

موقعیت :

تهران

تلفن :

04135539401

ایمیل :

تاریخ آخرین بروزرسانی :

1397/9/14

ارسال پرسش به آگهی دهنده

CAPTCHA Image Reload Image

Back to Top