iranHostClub.com
تبلیغ در نیازپذیر
452 تعداد بازدید

نرم افزار ثبت آگهی در سایت ها

نرم افزار درج آگهی اتوماتیک روبوادز در 150 سایت تبلیغاتی
افزایش فروش و مشتری اینترنتی با پخش روزانه هزاران آگهی در اینترنت
اگر شما از آن دست کاربرانی هستید که روزانه به صورت دستی در سایتهای تبلیغاتی آگهی خود را درج می کنند این مطلب می تواند برای شما مفید باشد. سایتهای آگهی رایگان به همه کاربران اجازه درج آگهی را جهت معرفی کالا و خدمات خود را به مشتریان احتمالی می دهد. استفاده از این فضای اینترنتی جهت افزایش فروش و مشتری می تواند مفید باشد. شاید به نظرتان بیاید که به دلیل رایگان بودن این آگهی درج آنها در سایتها مزیتی ندارد اما راهکاری به شما معرفی می کنیم که هم مشکل زمانبر بودن درج آگهی در سایتها را برطرف نماید و هم میزان نمایش آگهی های شما در سایتها و موتور جستجوهایی مانند گوگل افزایش یابد.
گروه طلای نرم از سال 1383 نرم افزار منحصربفرد و بسیار کاربردی تحت عنوان نرم افزار درج آگهی روبووب ارائه نمود که کار ثبت نام و درج آگهی اینترنتی را که به صورت دستی و با صرف زمان زیاد انجام میشده را حل نموده است. این نرم افزار با نصب بر روی سیستم کامپیوتر تمامی اطلاعات لازم جهت ثبت نام و درج آگهی در سایتها را از شما گرفته و خود به صورت اتوماتیک و هوشمند انسان وار تمامی پروسه های لازم را طی نموده و در 150 سایت ابتدا ثبت نام نموده و سپس آگهی شما را درج می نماید. این نرم افزار بر روی سیستم شما نصب می گردد و به هیچ عنوان مخرب ، غیراستاندارد و یا تحت وب نمی باشد. بلکه بر طبق قوانین سایتهای آگهی تمامی فرم های لازم را پر نموده و کلیک ها را انجام داده و تا پایان درج آگهی مراحل را طی می نماید. در حال حاضر 150 سایت در نرم افزار تعریف شده و تنها لازم است به آن مشخصات کاربری و تعریف محصول خود را بدید و از آن پس کار را به نرم افزار بسپارید تا بعد از 2 ساعت آگهی شما را در 150 سایت درج نماید. پخش روزانه آگهی های گوناگون با انواع عناوین، متن های متفاوت و کلمات کلیدی مختلف می تواند آگهی های شما را به مرور زمان بیشتر در معرض دید مشتری قرار دهد. همچنین با درج روزانه صدها آگهی مفید با متن های بارارزش باعث می گردد آگهی شما سریعتر توسط گوگل ایندکس شده و با سرچ انواع عناوین مختلف توسط مشتریان آگهی های شما در صفحات اول گوگل ظاهر گردد. الیته داشتن سایت و یا یک بلاگ خوب اولویت هست و این نرم افزار ابزاری کارآمد جهت افزایش بازدید از سایت و آگهی های شما می باشد.
روبوادز در دو نسخه نامحدود و محدد (شارژی) به فروش می رسد. با پرداخت کامل هزینه نرم افزار بدون محدودیت می توانید روزانه آگهی های مختلفی توسط نرم افزار روانه سایتها کنید. در نوع محدود یا شارژی بر اساس هزینه پرداختی تعداد مشخص آگهی قابل درج است.
کاربرانی که برای دیگران درج آگهی می کنند و از این طریق درآمد دارند می توانند با تهیه پنل وب مسترینگ روبوادز به هر یک از مشتریان خود یک پنل کاربری بدهند تا هر یک از مشتریان بر حسب تعرفه خود ادمین پنل، اقدام به استفاده و درج آگهی توسط روبوادز نمایند. یعنی شخص ادمین کل با تهیه پنل وب مسترینگ روبوادز خود یک فرد مستقل هست که با دریافت یک سایت شخصی از گروه طلای نرم می تواند اقدام به جذب مشتری در پنل اختصاصی خود نماید تا هر یک از مشتریان این شخص بر حسب تعرفه آگهی که ادمین تعریف کرده اقدام به درج آگهی توسط نرم افزار نمایند. مشتری با پرداخت تعرفه تعیین شده توسط ادمین منجر به کسب درآمد ادمین می گردد.
هر یک از افراد عادی می توانند جهت کسب درآمد آسان و مستمر با کمترین زحمت و هزینه ممکن می توانند اقدام به تهیه پنل وب مسترینگ روبوادز نمایند و برای خود یک درآمدزایی خوبی داشته باشند. شما پس از تهیه پنل اقدام به تعریف تعرفه برای مشتریان خود در پنل می کنید. سپس با استفاده از سایتی که گروه طلای نرم در اختیار شما گذاشته و تبلیغات خود، اقدام به جذب مشتری جهت استفاده از پنل تان می کنید. مشتری پس از پرداخت، نرم افزار درج آگهی را دریافت نموده و بر اساس تعرفه با نرم افزار اقدام به درج تعداد مشخص اگهی می نماید.
کاربری این نرم افزار بسیار ساده و روان بوده و نیاز به دانش تخصصی ندارد. نرم افزار درج آگهی روبوادز اولین و تنها نرم افزار ثبت آگهی اتوماتیک در سایتها می باشد که قابلیت ثبت نام، درج و بروزرسانی آگهی های شما را در 150 سایت تبلیغاتی دارد. این سایتها جزء سایتهای صفحات اول گوگل بوده و دارای رنک صفحه خوبی هستند. تنها کارشناسان برنامه طبق برنامه نویسی تخصصی قادر به اضافه و معرفی سایت به نرم افزار هستند. لینک دموی برنامه جهت تست در سایت گروه طلای نرم قرار داده شده است.
سایت: www.softgold.ir
www.roboweb.ir
www.tarhandishan.com
تلفن : 02166435129 - 02166437508
موبایل : 96 - 09120339195

درج کننده :

گروه طلای نرم

موقعیت :

تهران

تلفن :

02166435129

قیمت (تومان) :

9,120,339,196

ایمیل :

تاریخ آخرین بروزرسانی :

1398/2/25

ارسال پرسش به آگهی دهنده

CAPTCHA Image Reload Image

Back to Top