توجه

شما اکنون در حال درج آگهی بدون عضویت در سایت نیاز پذیر می باشید، برای مدیریت موثر آگهی های خود ابتدا در نیاز پذیر ثبت نام کنید، و سپس آگهی رایگان خود را درج نمایید.
آیا میدانید که حجم آگهی بدون ثبت نام 4,000 حرف میباشد، در حالی که اگر در نیاز پذیر ثبت نام کرده باشید، پس از ورود به ناحیه کاربری میتوانید آگهی هایی تا ده برابر، ثبت نمایید؟
اگر قبلا در نیاز پذیر آگهی بدون عضویت داده اید، می توانید با ثبت نام در نیاز پذیر و بازیابی آگهی های بدون عضویت خود، آنها را مدیریت نمایید.
آیا میدانید که کاربران اینترنتی میتوانند سوالها و پیشنهادهای خود را در ذیل آگهی های شما درج نمایند؟ و آیا میدانید که اطلاعات ارتباطی این کاربران، برای شما ، فقط از طریق پنل کاربری، در دسترس میباشد؟
حذف آگهی بدون ثبت نام
با عرض خیر مقدم خدمت شما دوست عزیز!
در صورت تمایل به حذف آگهی خود، کد امنیتی را وارد نموده و دکمه تایید را بفشارید.
کد آگهی :
کد رهگیری آگهی :
* کد امنیتی : CAPTCHA Image Reload Image
عبارت داخل تصویر را محاسبه نموده و پاسخ آنرا در باکس مقابل درج نمایید
آیا میدانید که پس از ثبت نام، میتوانید به ازای هر آگهی رایگان، تا 5 فایل تصویری ، به صورت کاملا رایگان ، به آن ضمیمه نمایید؟
آیا میدانید که پس از ثبت نام، میتوانید آگهی های خود را هر روز به روز نموده و آگهی خود را به ابتدای لیست منتقل نمایید و بازدیدکننده بیشتری را جذب نمایید؟
آیا میدانید که پس از ثبت نام، میتوانید دو برابر وضع جاری ، کلمات کلیدی و جستجوهای مرتبط برای هر آگهی خود درج نمایید؟
آیا میدانید با ثبت نام در نیازپذیر ، میتوانید مجله تبلیغاتی خود را ، بصورت کاملا رایگان ، منتشر نمایید؟
ثبت نام در نیاز پذیر ساده ورایگان میباشد. خود را از امکانات عضویت بی بهره نگردانید.
استفاده از راهکارهایی برای افزایش بازدید از آگهی شما ، به شما در جهت افزایش تعداد بازدید کنندگان آگهی هایتان، کمک شایانی خواهد نمود.

Back to Top